AKTUÁLNĚ 2020
 


DOVOLENÁ

27.7. - 7.8.

24.8. - 4.9.

v akutních případech zastupuje MUDr. Hančík ve vedlejší ordinaci ve svých ordinačních hodinách (pondělí 7-13, jinak stejné jako naše)

Chronicky užívané léky možno objednávat přes email zh-praktik@email.cz

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE-PROSÍM ČTĚTE

Z epidemiologických důvodů nelze připustit zbytečné mísení zdravé populace s nemocnými v ordinacích VPL. Proto s okamžitou platností omezujeme provoz ordinace.

Omezujeme péči pouze na pacienty s akutními potížemi. Pacienty, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky dále žádáme pouze o telefonický kontakt  Kontroly chronických pacientů bez akutních potíží odkládáme. Samozřejmě odkládáme veškeré preventivní prohlídky, očkování atd.

Chronickou medikaci řešíme vystavováním elektronických receptů. Pacientům, kteří mají nařízenu karanténu vystavujeme eNeschopenku pouze na základě telefonické konzultace. 

S okamžitou platností přestáváme poskytovat pracovně-lékařské služby a zbytnou posudkovou činnost (řidičské a zbrojní průkazy, jiné posudky, výpisy z dokumentace atd. Zastavujeme vyšetření pro potřebu posudkové služby ČSSZ (invalidní důchody, bezmocnosti).Více zde: https://www.zh-praktik.cz/

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE-PROSÍM ČTĚTE

S postupným rozvolňováním vládních protiepidemických opatření se i v ordinaci začínáme vracet k běžnému provozu. Nadále musíme zamezit potkávání více osob v čekárnách polikliniky, proto je nutné se na každé vyšetření  objednat. Nadále platí, že nemocní s teplotou, kašlem, dušností, případně s průjmy musí kontaktovat ordinaci pouze telefonicky a domluvíme další postup vyšetření. I akutní vyšetření prosíme předem telefonicky domluvit.

Je možné se objednávat na pravidelná očkování (tetanus, klíšťová encefalitida), případně na vyšetření na řidičský průkaz

Od 20.4. je již také v provozu odběrová laboratoř od 7.00 do 11.00 hod.